خوش آمديد

نحوی تعویض سیم کارت ایرانسل


تعویض سیم کارت به سه نوع انجام می پذیرد:

1. با استفاده از قاب سیم کارت ( برای نمایندگان خدمات که کاربر آنها DealersimChange, DP می باشد )

2. با استفاده از فرم درخواست تعویض سیم کارت و قاب سیم کارت ( برای نمایندگان معمولی که کاربر آنه Dealer ,Dp می باشد).

3. با استفاده از فرم نامه قضایی و بدون قاب سیم کارت .

1. تعویض با استفاده از قاب سیم کارت:

ائید مشتری : پس از وارد شدن به پورتال به منوی اطلاعات مشتریان رفته و شماره همراه مشترک را وارد و ارسال می کنید اطلاعات خواسته شده(سریال سیم کارت وکد ملی و پلاک) را وارد کرده و تائید می کنید اگر پیغام ˝در حال حاضرامکان تائید مشترک وجود ندارد˝ ظاهر شد به مشترک اعلام نمائید تا با واحد 700 از خط ایرانسل یا 09377000000 از خط ثابت تماس گرفته و درخواست رمز ورود نماید پس از گرفتن رمز ورود ˒ فقط کافیست سریال روی قاب سیم کارت و رمز ورود را وارد کرده و تائید کنید.

تعویض سیم کارت :

پس از تائید در سمت راست منوی موارد جایگزینی ظاهر می شود با کلیک بر روی آن صفحه بسته بازگشت ظاهر شده بر روی لینک بسته بازگشت کلیک کنید در این صفحه شماره سریال سیم کارت جدید را با دقت وارد کنید پس از ارسال در صفحه بعدی شماره سریال بسته بازگشت وارد شده را چک و تائید نمائید. پس از تائید کردن تعویض سیم کارت انجام می شود.

2. با استفاده از فرم درخواست تعویض سیم کارت و قاب سیم کارت: در اینجا فقط کافیست مشتری را تائید کنید و از قسمت اطلاعات پرونده فرم مربوطه را برای مشترک تکمیل و به صورت رنگی اسکن کنید و به آدرس Simswap@mtnirancell.ir ارسال نمائید.

تائید مشتری :

پس از وارد شدن به پورتال به منوی اطلاعات مشتریان رفته و شماره همراه مشترک را وارد و ارسال می کنید اطلاعات خواسته شده(سریال سیم کارت وکد ملی و پلاک) را وارد کرده و تائید می کنید اگر پیغام ˝در حال حاضرامکان تائید مشترک وجود ندارد˝ ظاهر شد به مشترک اعلام نمائید تا با واحد 700 از خط ایرانسل یا 09377000000 از خط ثابت تماس گرفته و درخواست رمز ورود نماید پس از گرفتن رمز ورود ˒ فقط کافیست سریال روی قاب سیم کارت و رمز ورود را وارد کرده و تائید کنید.

اطلاعات پرونده: پس از تائید مشتری از منوی سمت راست بر روی اطلاعات پرونده کلیک کنید و مشخصات فرم را از روی اطلاعات پرونده بنویسید.

3. تعویض بدون قاب سیم کارت و با استفاده از فرم نامه قضایی . فرم نامه قضایی را اسکن کرده و به واحد حقوقی ایرانسل ارسال کنید. در نظر داشته باشید نامه قضایی باید دارای مهر برجسته ی کاربنی باشد یعنی حتما مهر برجسته پس از اسکن در سیستم کاملا قابل رویت باشد. پس از اینکه این نامه توسط واحد حقوقی مورد تائید واقع شد برای شما ایمیلی از طرف ایشان بعنوان مورد تائید بودن مدرک ارسال خواهد شد و می توانید همان مدرک را به Simswap@mtnirancell.ir ارسال کنید تا تعویض انجام پذیرد.

 

نظرات خود را در مورد این مطلب با ما در میان بگذارید:

کد امنیتی رفرش

نظرات بازدید کنندگان محترم :